....::::S Z Y M O N S K A::::....

Forum Gildii Szymonska w grze Shakes&Fidget


#1 14-11-10 20:22:40

Dragonfly

członek

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 3
Punktów :   

10 h na gildię....

Moja mowa będzie krótka... W związku z tym że w tym tygodniu nie będę mógł grać tak jakbym chciał, jedyne co to tylko obstawię 10h warty dziennie i dołączę do ewentualnych walk, nie zamierzam wpłacać całej kasy jaką zdobędę. Zapominacie chyba że oprócz rozwoju gildii jest jeszcze rozwój postaci a w tym wypadku ja mam cały tydzień na nic, myśle iż troche poniosła was fantazja ułańska^^. Jeśli uważacie że robie źle i sprzeciwiam się zasadom gildii usuńcie mnie z niej nie będę miał żalu.


jutro to dziś tyle że jutro...

Offline

 

#2 14-11-10 21:18:42

Killu

członek

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

Wyrażam swoje niezadowolenie odnośnie nowych przepisów, dotyczących 10H składek przez cały tydzień. Dziękuję.

Offline

 

#3 14-11-10 21:45:55

 Kane

Administrator

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 45
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

DragonFly nie zapominaj że podstawową zasadą tej (i każdej innej) gildii jest aktywność. A mimowolne ściąganie warty co 10 h bez wyrabiania paska awanturniczości (przynajmniej jednego) się do niej nie zalicza. Pamiętaj że Robccio też był codziennie i walczył zawsze a poleciał.... dlaczego? Bo postać stała w miejscu, zastanów się.


A co do Killa: Może byś jeszcze dodał czym je argumentujesz??

Offline

 

#4 14-11-10 22:16:15

Dragonfly

członek

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

Jeśli ktoś gra cały czas, bierze udział we wszystkich walkach, wpłaca bez słowa składki, a potem zdarzy mu się tydzień (z różnych przyczyn) przerwy, i to jest brak aktywności za który się wylatuje to ja nie mam więcej pytań...


jutro to dziś tyle że jutro...

Offline

 

#5 14-11-10 23:32:56

 trskw

członek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 08-11-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

Dragonfly. zgadzam się z tobą. w taki właśnie sposób wyleciałam z poprzedniej gildii. była jedną z lepszych bo w pierwszej 15. zawsze brałam udział w obronie i ataku, zawsze płaciłam ile trzeba a nawet więcej.
pierdolenie, że gildia to wielka rodzina i wspólnie na nią pracujemy proszę sobie odpuścić.
3 dni się nie logowałam z przyczyn czysto osobistych. każdy ma jakieś problemy w życiu i gorsze chwile. a tu proszę. bez słowa out. ani dzięki za współprace i takie tam pierdoły. a jak im wytłumaczyłaś, że miałam problemy to ich to nie obchodzi. słyszysz teksty typu: my tu pasożytów trzymać nie będziemy. no to sory... jakich pasożytów. gdybym chociaż się logowała robiła Awanturniczość i omijała gildię duuuużym łukiem to rozumiem.

Wydaje mi się, że niektórzy nie rozumieją, że to tylko gra. zwykła gra na przeglądarkę.


pozdrawiam,
trskw




p.s.
przepraszam za zmianę tematu. ja nic nie mam osobiście do tego tygodnia płacenia 10h warty.

Ostatnio edytowany przez trskw (14-11-10 23:35:52)

Offline

 

#6 14-11-10 23:46:19

 Kane

Administrator

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 45
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

Dragon, źle mnie odebrałeś, przez myśl mi nie przeszło żeby Ciebie wywalić (jak do tej pory byłeś b. dobrym graczem) Robbcio był dla porównania aktywności z rozwijaniem postaci, nie chcę żeby Twoja postać przestała się rozwijać; zastanawiałeś się nad passami dla Vita...? I składki z głowy i awant co nieco by zrobił...
Rozumiem problemy życiowe, a wracając jeszcze do w/w postaci to był obserwowany nie tydzień a 2 miesiące, więc to jest wielka różnica, o posadę nie musisz się martwić.

Offline

 

#7 15-11-10 09:12:48

madas

członek

Zarejestrowany: 06-11-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

dla mnie tez troche przegięciem jest przez tydzien 10H warte wplacac.... nie tylko rozwuj gildi, ale i postaci tak jak napisal kolega wyzej jest wazne... rozumiem, ze z pkt awanturniczosci tez beda pieniazki, ale nie oszukujmy sie, bedzie to odbijalo sie na postaci....

Offline

 

#8 15-11-10 09:48:05

 trskw

członek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 08-11-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

przecież to nie jest dożywotnio tylko tygodniowo.

powiem, że i tak macie szczęście. w innych gildiach normalnie płacą dużo więcej albo właśnie 10h warty.
a tu. chodzi tylko o taki tydzień.

jest to podyktowane brakiem aktywności z waszej stony jesli chodzi o grzyby.

ja np. wpłaciłam wczoraj kilka grzybów i mimo to nie prostestuję w sprawie 10h warty.



pamiętajcie: jeśli gildia się rozwija to i ty też. na tym to polega. nie płacasz na gildie, żeby np. tylko Kane się rozwinął tylko ty i inni członkowie. wszyscy. po to się skupiamy w grupy aby działać na wspólne dobro.
jeśli ktoś woli być wolnych strzelcem... to chyba w żadnej gildii się nie sprawdzi.

Offline

 

#9 15-11-10 10:02:06

madas

członek

Zarejestrowany: 06-11-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

dobrze, ale zauwazcie ze grzyby mozna przekazywac tylko wtedy kiedy wykupi sie je choc raz.... dla mnie to tylko gra, nie bede wpakowywac w to kasy w realu zeby wplacac grzyby do gildii, przepraszam... i mysle ze nie tylko ja mam takie podejscie... a czasem mam wrazenie ze niektorzy ta gre traktuja jak by od niej zalezalo jego cale zycie...
ok, poprostu wyrazilam swoje zdanie, ale place... chyba mam prawo powiedziec co o tym mysle

Offline

 

#10 15-11-10 12:23:40

mocarz

członek

Zarejestrowany: 13-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

Mi wpłacanie 10 h warty nie przeszkadza .Jestem od 2 dni i wpłaciłem 15850 golda i mogę więcej wpłacać. Jestem za tygodniem wpłacanie 10h warty:D

Offline

 

#11 15-11-10 16:59:16

DonVitoPirogo

Moderator

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: 10 h na gildię....

Uhuhu dyskusja wrze Zgadzam się z przedmówcami, że 10h warty przez cały tydzień to trochę za wiele...  Powinniśmy ustalić np 2 dni w tygodniu kiedy płacimy + warty a nie, że dzień wcześniej ktoś ma kaprys to niech będzie Oczywiste jest, że jak brakuje np niewiele do lochów to każdy stara się więcej wpłacić żeby szybciej można było wykonać loch no ale to już trochę odbiega od tematu:D Powracając do czułych słów '' nasza rodzina " powinna się ogarnąć i wspólnie działać Po to jest forum, żeby zgłaszać propozycje JA proponuje ustalić dni np wtorek czwartek są dniami w których wpłacamy 10h + obowiązkową składkę a w resztę dni tylko i wyłącznie składkę. Trzeba też poruszyć temat grzybków... Nikt mi nie powie że w ciągu tygodnia nie wydropi 2 grzybków... czyt. 1 idzie na wierzchowca drugi na gildie... licząc że każdy wpłaci... 35 grzybków na tydzień...  rozwiązuje sprawę? I tak jest kilka osób które całe doładowanie pakują czyt. 55 ( na patencie jak ktoś nie zna to zrobi się poboczny wątek) i w ten sposób jesteśmy wstanie rozbudować szybko gildie. PS: nikt mi nie powie że ani razu nie doładował konta i może tylko golda wpłacać - to by był naprawdę wyjątkowy przypadek... Jest też opcja przelewu chyba nie wszystkim znana więc dobrze by było żeby każdy się dowiedział o niej ^^ Też trzeba zrobić kolejny wątek...  Inaczej mówiąc jak wszyscy będą robić te minimum to będzie dużo taniej dla jednostki a nie jeśli co niektórzy będą sobie lecieć w tzw Chojki ( tu chodzi mi raczej o grzyby ) Golda nie naprodukujemy  - pamiętajmy że siłą naszej gildii jest w dużej mierze nasz rozwój postaci który tylko częściowo jest uzależniony od gildii.. Też was kocham   PAPA XD

Offline

 
W teatrze życia każdy może się ubawić z wyjątkiem aktora. — George Bernard Shaw

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tzpn.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl www.lesnictwo.pun.pl www.bassparty.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl