....::::S Z Y M O N S K A::::....

Forum Gildii Szymonska w grze Shakes&Fidget

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 20-11-10 18:41:17

 Kane

Administrator

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 45
Punktów :   

Nie oficer znaczy gorszy...?

Jak podchodzicie do tematu członek a oficer...? Czy oficer znaczy lepszy gracz....? Czy członek jest gorszy jeżeli nie z awansem....? U Nas w gildii zawsze wszyscy byli równi, ale od dziś funkcję oficera mają tylko Ci co pełnią funkcję dla Gildii.
A co Wy o tym sądzicie...? Wy byli oficerowie...? Czujesz się gorszy przez to? Wypowiedz się. LIczy się zdanie dla mnie także pozostałych członków Gildii. Sądzisz że nie będziesz w gildii która nie chce Ci dać oficera a przecież Twój kolega w innej, znacznie gorszy już ma oficera od dawna? Nie podoba Ci się to....? Może to jakiś powód na odejście....? Ale czy to się naprawdę liczy żeby być po prostu dobrym graczem....? Zastanów się - Napisz.

Offline

 

#2 20-11-10 19:11:45

Killu

członek

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nie oficer znaczy gorszy...?

Fakt, trochę mnie to zabolało... Ale żebym płakał ? raczej niee Myślę, że gdzieś w ludzkiej podświadomości jest taka myśl, że oficer to ktoś lepszy, bo chyba w końcu po to oficer jest, żeby pokazać, że ktoś jest lepszy od zwykłego członka gildii. Według nad przyjęciem oficera powinno podjąć decyzję minimum 4 oficerów. Bo fakt faktem Kane za dużo zrobiło się tych oficerów ostatnio, prawda?  7-8 maks.

Offline

 

#3 20-11-10 21:07:19

 stryjek19

członek

Zarejestrowany: 11-11-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nie oficer znaczy gorszy...?

oficer i członek gildii to jest prawie to samo
przecież możemy brać udział w atakach, obronie, lochach ...


lol

Offline

 

#4 20-11-10 22:15:27

DonVitoPirogo

Moderator

Zarejestrowany: 04-11-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Nie oficer znaczy gorszy...?

Koło dupy mi to lata czy "członek" czy oficer ^^ Ważne żebyśmy się trzymali i napieprzali noobków xDDD

Offline

 

#5 21-11-10 22:23:05

 trskw

członek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 08-11-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nie oficer znaczy gorszy...?

Vito ujął to najlepiej jak się dało

Offline

 
W teatrze życia każdy może się ubawić z wyjątkiem aktora. — George Bernard Shaw

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parafiagniewu.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.lesnictwo.pun.pl www.bassparty.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl